Osobné automobily

Servis palivových systémov osobných automobilov sa realizuje so zameraním na zlepšovanie dynamických vlastností vozidiel, znižovanie spotreby a tiež znižovanie emisií. V neposlednom rade zabezpečuje spoľahlivú prevádzka automobilu a ľahkú štartovateľnosť aj v náročných zimných podmienkach.

„Najlacnejšia nafta je tá, ktorú nespotrebujete!“

Pre našich zákazníkov zabezpečujeme pozáručný servis palivových systémov dieselových motorov svetových značiek: PEUGEOT, CITROEN, ŠKODA, FIAT, MAZDA, OPEL, MERCEDES, IVECO, FORD, RENAULT, FIAT, VOLKSWAGEN, NISSAN.

Diagnostika, údržba a nastavenie DPS

  • Diagnostika a opravy vstrekovačov vrátanie demontáže a spätnej montáže v našej dielni. V mnohých prípadoch je efektívne opravu realizovať výmenným spôsobom, t.j. Výmenou starého vstrekovača za nové za zvýhodnené ceny.
  • Kontrola stavu vstrekovacích zariadení (držiakov a trysiek). Kontorla a nastavenie vstrekovacích zariadení sa vykonáva na digitálnej stolici DIEEL TECH, umožňujúcej pracovať s vysokou presnosťou.
  • Výmena koncových vstrekovacích zariadení (trysiek, resp. Kompletných držiakov s tryskami), vrátane možnosti výmeny nové za staré za výhodné ceny.
  • Nastavenie statického predvstreku.
  • Výmena palivových a vzduchových filtrov.
Webové stránky od Lemonweb